Proč používáme systémy AMX.

Pokud se rozhodneme pro inteligentní dům, je třeba dbát také na to, zda je výrobce řídícího systému již nějakou dobu na trhu a zda nehrozí náhlý zánik firmy. Pak by se pravidelný servis stal časem noční můrou a hrozila by částečná nebo i úplná nefunkčnost systému. V případě složitějších zakázek proto používáme produkty americké firmy AMX. Ta dodává řídicí systémy na trh již od roku 1988 a její výrobky splňují požadavky na odolnost a spolehlivost. Firma patří ke špičce ve svém oboru a náhrada jejich komponent za levnější, od méně prověřených výrobců, může způsobit zbytečné problémy. Na stránkách českého zastoupení je popsáno využití systémů AMX v tomto rozsahu:

Domácí automatizace

Užijte si život bez chaosu, nepořádku, drátů a ztracených dálkových ovladačů. AMX vám dává zpět možnost ovládání všech domácích zařízení a technologií jedním tlačítkem. Využijte možnost řídit svou domácnost díky řešení domácí automatizace AMX.

Zónové audio a distribuce videa

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu z libovolného místa ve vašem domě. Začněte sledovat film v jedné místnosti a pokračujte v jiné. Vaše sbírka hudby a filmů, stejně jako domácí videa jsou k dispozici od dotykových displejů v celém domě nebo z tabletů a telefonů Apple a Android.

Řízení osvětlení

Chcete, aby se venkovní světla rozsvítily při vašem příchodu nebo v určitou hodinu? Nebo máte rádi pro každou činnost jinou světelnou scénu? S integrovanou domácností můžete snadno vytvořit světelnou scénu, kterou jednoduše uložíte i vyvoláte jediným tlačítkem.

Nastavení teploty a prostředí

Ať už uvnitř nebo venku, měli byste chytře zvolit systém, který umí přizpůsobit vhodnou teplotu v místnosti podle denní doby nebo způsobu užívání. Kromě toho, že usnadní správu prostředí ve vašem domě bez námahy a zbytečných starostí, ale také ušetří vaše peníze.

Domácí kino

Plátno, projektor, kvalitní ozvučení, skvělá akustika, to všechno tvoří úžasnou atmosféru domácího kina. Nebo hledáte pouze řešení, které Vás zbaví nevzhledných kabelů u televize? S nejnovějšími technologiemi a dotykovými displeji AMX máte své ovládání a média vždy na dosah ruky.

Bezpečnost a komunikace

Díky integraci AMX systému ve vašem domě můžete sledovat bezpečnostní systém z jakékoliv místnosti v domě nebo dokonce vzdáleně přes internet. Vaše rodina zůstává s AMX v bezpečí.

Komunikace

Nyní můžete integrovat telefony, intercom nebo vysokorychlostní internet do jednoho snadno přístupného a ovládaného systému. Komunikaci s brankou nebo domácím intercomem vám nyní zprostředkuje kterýkoli dotykový displej, a to včetně video přenosu. Využitím nejnovějších technologií si můžete vás dům změnit na dům budoucnosti již dnes.

Odkazy

Pokud Vás systém AMX zaujal, může se podívat také na tyto stránky: