Instalace AV techniky.

Nabízíme také instalaci veškeré domácí elektroniky. Zprovozníme Vám televizní i satelitní příjem, zapojíme a seřídíme AV reciever, domácí kino, zavěsíme plátno i projektor. Dále nabízime rozvod a zprovoznění datových rozvodů, wifi sítí nebo kamerových systémů.

Seřízení satelitů.

Můžeme Vám doladit satelitní přijímač v případě že náhle zmizí některé stanice. Pro zájemce o příjem satelitního vysílání dokážeme navrhnout a zprovoznit celý systém.

Televize na zeď.

Máme bohaté skušenosti s různými způsoby montáže televizí a dokážeme poradit i nainstalovat nejvhodnější variantu. Pracujeme i s možností vysouvání televize pomocí výtahů.

Montáž projektoru.

Můžeme Vám pomoci s výběrem plátna i projektoru. Projektor osadíme, připojíme a seřídíme. Elektricky vysouvané plátno dokážeme synchronizovat se zapnutím projektoru.

Nastavení domácího kina.

Podle Vašich požadavků navrhneme i zapojíme a nastavíme na míru celý systém domácího kina. Pomůžeme i s výběrem vhodných komponent.

Ozvučení domu.

Dále nabízíme ozvučení chodby, koupelny, zahrady a dalších prostor. Používáme k tomu určené speciální reproduktory, které mají zvýšenou odolnost proti vodě. Je možné použít i skryté reproduktory, které se zabudují do podhledu či zdi.

Domácí sítě.

Množství různých zařízení které přistupují k internetu neustále narůstá. Proto již Vaše stávající síť nemusí stačit pokrýt všechny požadavky. Můžeme Vám pomoci s jejím rozšířením, nebo vytvořit novou domácí síť a to jak kabelovou, tak i bezdrátovou - wifi.

Elektro instalace.

Kromě běžných elektro rozvodů nabízíme také inteligentní správu důležitých komponent systémem iLight. Není nutné ovládat veškerou elektro-instalaci, ale dálkové rozvícení světel, či stahování žaluzii je příjemným bonusem.

Odkazy.

Na instalacích spolupracujeme převážně s firmou Hifi-Guide a Elvica.