iRidium mobile - univerzální vizualizační a ovládací software.

Demonstrační video

Firma iRidium mobile vyvíjí vizualizační a řídící software pro ovládání mnoho různých typů zařízení. Dokáže zajistit komunikaci iPadu, tabletu, PC, nebo smartphonu s řídícími systémy typu AMX, Crestron apod. a umožnit tak ovládání v příjemném grafickém prostředí na Vámi zvoleném zařízení.
Mimoto je ho v méně rozsáhlých instalacích možné použít také jako samostatný řídící systém pro ovládání audio-video techniky i osvětlení.

Pro maximální rychlost komunikace a stabilitu vyvinulo iRidium vlastní ovladače pro Crestron, KNX, HDL-BUS Pro, Modbus, Duotecno a další řídící systémy. Pro mnoho zařízení jsou také k dispozici hotové moduly napsané v iRidium script. (Sonos, iTunes, XBMC, Squeezebox, Global Cache, Dune HD, Denon, Highcross, Kramer, Russound..)

Jak je vidět na demonstračním videu, možnosti jsou skutečně široké a velkou výhodou je i podpora všech běžně používaných operačních systémů. Tyto produkty využíváme jak pro ovládání pomocí systému AMX, tak i při řešení ovládání s  GlobalCaché. Nespornou předností je také české zastoupení firmy, pro více informací je tedy nejlepší navštívit přímo jejich stránky.

Odkazy